Kurzy One Brain

V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ NEPLÁNUJI OTEVŘENÍ KURZU

1. stupeň “NÁSTROJE METODY”

TERMÍN:

Čas: 9-17hodin

Co se můžete naučit - testovat  = svalový test / pracovat s věkovou recesí = sestup do věku kde najdeme emoční příčinu problému a jak uvolnit starý stres (bez použití hypnózy) /  pracovat s Barometrem chování (což by se dalo přirovnat k jakési mapě našich pocitů a našeho chování podle nich). V závěru kurzu už zvládnete odblokování emocionálního stresu ve dvojicích na téma„Odvaha“.
Doba trvání kurzu - 2 dny.

Cena je 2900,-Kč (v ceně jsou zahrnuty skripta, pracovní materiál a mezinárodně platný certifikát v ceně 750,-Kč od spol. Amikus)

2. stupeň “ZÁKLADNÍ JEDNOTNÝ MOZEK”

TERMÍN:

Tento kurz je zaměřen především na odstraňování strachů a problémů souvisejících s učením - dyslexii (čtení, psaní, matematik, zapamatování a vybavení si apod..). Zdokonalíte se ve svalovém testu z 1. Kurzu, naučíte se korekce k obnovení a harmonizaci energetického toku v nás a k lepší komunikaci mezi pravou a levou mozkovou hemisférou. Opět budeme pracovat i ve dvojicích -hledat a odblokovávat stres, který máme spojený s učením my sami.

Doba trvání kurzu - 3 dny

Cena je 4200,-Kč (v ceně jsou zahrnuty skripta, pracovní materiál a mezinárodně platný certifikát v ceně 885,-Kč od spol. Amikus)

3. stupeň “KÓD TĚLA” -

Tento kurz Vám umožní lépe pochopit sebe sama a i ty druhé kolem. Začíná se zde pracovat s rysy obličeje a charakteristickými znaky těla. Poznáním těchto znaků se naučíte více pochopit svou polaritu a využít své kvality a budete tak moci využít s pomocí vědomé volby ještě více ze svého vlastního potenciálu.
Doba trvání kurzu - 4 dny

Cena je 5600,-Kč

4. stupeň "JEDNOTNÝ MOZEK - pro pokročilé"

Podrobněji se věnuje emocionálním příčinám stresu spojeného s učením a naučíte se další techniky odstranění bloků. Pracovat budeme s čakrami, Bachovou květovou terapií, symboly apod.. Zdokonalíte a obohatíte si využívání Barometru chování, s jehož pomocí lze dojít k uvědomění na úrovni vědomé, podvědomé, i na úrovni tělesné.
Doba trvání kurzu - 4 dny

Cena je 5600,-Kč

Více informací najdete na: www.amikus.cz